Jsme vaše oáza zdraví a klidu ...

Regenerační studio Vitality Spa působí v Pardubicích od roku 2009. Poskytujeme kvalitní masáže a další regenerační techniky na adrese - ulice 17. listopadu 258. Nejoblíbenějšími masážemi jsou masáž lávovými kameny (hot lava stones), havajská masáž a aroma masáže. Máme masáže i pro budoucí maminky, děláme reflexologii plosky nohy a Dornovu metodu. Máte-li zájem o harmonizaci energií nabízíme Reiky nebo masáž shiatsu. Chcete-li se zbavit únavy, celulitidy a mnoha dalších potíží, které nemají zjevnou příčinu, doporučujeme intenzivní detoxikační kúru, která se skládá ze série ručních lymfatických masáží.

Pro svoje zdraví nejvíc můžeme udělat my sami. Zdravou stravou, prevencí, dostatkem pohybu a zájmem o zdravý životní styl. Nově na stránkách budete nacházet informace, jak pečovat o svoje zdraví, abyste potřebovali péči lékařů co nejméně. A když už vás nějaká nemoc postihne, jak se s ní vypořádat bez hory léků.

Odstranění únavy

Odstranění únavy
Znáte to, cítíte se unaveni, opakují se vám virózy a pozorujete na sobě řadu zdravotních obtíží. Přitom vyšetření u lékaře neshledávající důvod těchto problémů. Důvodem může být zatížení organismu toxickými látkami. Prvním krokem je detoxikace. Pomocí stravy např. chlorelly a mladého ječmene a také lymfatickými masážemi. Výsledkem budete překvapeni.

Reflexní terapie

Reflexní terapie
Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla.

Kineziotape - tejpování

Taping je metoda využívající unikátních vlastností barevných lepicích pásků s terapeutickými účinky. Kineziotaping je moderní technika, využívaná k prevenci a léčbě akutních i chronických onemocnění pohybového aparátu jako jsou bolesti zad a kloubů, úponové bolesti (tenisový loket, Achillova šlacha), poúrazové stavy, kloubní nestabilita (kolena, ramena, kotníky), postižení vazů,menisků,syndrom karpálního tunelu, funkční deformity nohou, vadné držení těla…..

Novinky a aktuality z Vitality

Reflexní terapie

08. dubna 2017
Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla. 


podrobnosti

Jóga a samoléčení

20. října 2013
Kdo ke mě chodí na masáže, ví, že se dlouhá léta zabývám jógou a na vlastní oči jsem byla svědkem, kdy jóga zásadním způsobem pomohla při léčení i velmi vážných nemocí jako je  třeba roztroušená skleróza. Proto jsem byla nadšená, když jsem slyšela tento příšpěvek, který přesně vystihuje to co o józe vím. Proto ho doporučuji i vám. Poslechněte si ZDE

starší novinky
Objednejte si termin pro svoji masáž!
Dárkový poukaz - ideální dárek pro vaše blízké!
Čokoládová masáž
Duo masáž

9 důvodů pro Vitality

  • KVALIFIKACE – vysoce kvalifikovaný a ochotný personál vám pomůže zapomenout na stres a problémy.
  • PORUCHY SPÁNKU – masážní techniky zklidňují mysl a odstraňují i dlouhodobé problémy se spánkem.
  • ÚNAVA – svěřte se do našich rukou, problémy se soustředěním a únavou se stanou minulostí.
  • SAMOUZDRAVENÍ – tělo má samouzdravovací mechanismus. Pomůžeme vám ho nastartovat.
  • ZÁVAN EXOTIKY – poznáte kouzlo masážních technik z celého světa.
  • KOUZLO DOTYKU – od dětství milujeme dotyky a pohlazení. Masáž je léčba dotykem.
  • PROUDĚNÍ ENERGIE – blokování toku energie v těle může způsobit vznik nemoci. Pečujte o tělo, bude odolnější.
  • POHYB – poradíme vám jak cvičit, aby jste se zbavili zdravotních obtíží.
  • BONUSY – zaregistrujte se a budete pravidelně informováni o všech novinkách a akcích.

 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.