Nedávno jsem u vás využila služby, masáž lávovými kameny, která byla naprosto nepopsatelně krásná :) Děkuji pí. Horákové, má zlaté ruce a vám za možnost prožít si nenahraditelné chvilky. Jistě si objednám brzo další perličku mezi nabízenými procedurami.

Jana V.

Do Vitality studia chodím pravidelně od září, převážně na Shiatsu masáž, která přináší blaho nejen mému tělu, ale i duši. Nejednou mi pomohla od bolesti ramene a příjemný vnitřní pocit si po masáži užívám několik dní. Vřele doporučuji, prostředí je velice milé a paní masérka Havelková je úžasná.

Romana B., 44 let

Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za víkendový pobyt s procedurami, který jsme u vás zažili. Vyřiďte ještě jednou poděkování masérkám, byly velice příjemné a šikovné. Určitě se v příštím roce na víkend objednáme a dopřejeme si opět lávové kameny, moc se nám to líbilo. S ubytováním v Austrii jsme také byli spokojeni.

Manželé Hruškovi z Jívky

Ráda bych se u Vás opět objednala na duo masáž lávovými kameny. V loňském roce jsme tuto masáž absolvovali a po pravdě neznáme nikoho lepšího. Takže bychom si rádi příjemný zážitek zopakovali. Opravdu jsme byli oba, můžu mluvit i za partnera, spokojeni, ba přímo nadšeni.

Markéta M.

Objednejte si termin pro svoji masáž!
Čokoládová masáž
Dárkový poukaz
Vitality Spa   |  Ceník

Ceník platný od 1. 2. 2020

Vážení klienti studia Vitality,

velmi si vážíme toho, že jste si vybrali právě naše služby. Snažíme se poskytovat vám to nejlepší co umíme a co je v našich silách, abyste od nás odcházeli spokojení.

Upřednostňujeme platbu v hotovosti.

V předem dohodnutých případech použijte níže uvedené bankovní spojení

JANA HAVELKOVÁ - 105 192 993/0300

KAMILA KUČEROVÁ - 283 259 6133/0800

Děkujeme za vaši přízeň

Jana Havelková a Kamila Kučerová

Novinka - Reflexní terapie

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla. Tyto reflexní plošky okamžitě reagují zvýšenou citlivostí na sebemenší poruchu funkce daného
orgánu. Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie.
Podrobnosti

Ceník

Masáž 45 minut 550,- Kč
Masáž 60 minut 600,- Kč
Masáž 90 minut 850,- Kč
Lymfa - čas dle potřeby od 400,- do 600,- Kč
Celková lymfa 90 minut 850,- Kč
Shiatsu 90 minut 850,- Kč
Kineziotejpink - 1 cm pásky 2,- Kč + čas


 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.