Nedávno jsem u vás využila služby, masáž lávovými kameny, která byla naprosto nepopsatelně krásná :) Děkuji pí. Horákové, má zlaté ruce a vám za možnost prožít si nenahraditelné chvilky. Jistě si objednám brzo další perličku mezi nabízenými procedurami.

Jana V.

Do Vitality studia chodím pravidelně od září, převážně na Shiatsu masáž, která přináší blaho nejen mému tělu, ale i duši. Nejednou mi pomohla od bolesti ramene a příjemný vnitřní pocit si po masáži užívám několik dní. Vřele doporučuji, prostředí je velice milé a paní masérka Havelková je úžasná.

Romana B., 44 let

Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za víkendový pobyt s procedurami, který jsme u vás zažili. Vyřiďte ještě jednou poděkování masérkám, byly velice příjemné a šikovné. Určitě se v příštím roce na víkend objednáme a dopřejeme si opět lávové kameny, moc se nám to líbilo. S ubytováním v Austrii jsme také byli spokojeni.

Manželé Hruškovi z Jívky

Ráda bych se u Vás opět objednala na duo masáž lávovými kameny. V loňském roce jsme tuto masáž absolvovali a po pravdě neznáme nikoho lepšího. Takže bychom si rádi příjemný zážitek zopakovali. Opravdu jsme byli oba, můžu mluvit i za partnera, spokojeni, ba přímo nadšeni.

Markéta M.

Objednejte si termin pro svoji masáž!
Čokoládová masáž
Dárkový poukaz
Vitality Spa   |  Ceník

Novinka - Reflexní terapie

Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla. Tyto reflexní plošky okamžitě reagují zvýšenou citlivostí na sebemenší poruchu funkce daného
orgánu. Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie.
Reflexologicky podporuje odstranění škodlivých látek, zmenšuje bolesti a harmonizuje činnost orgánů. Reflexní terapie má vynikající výsledky v léčbě neplodnosti, zažívacích potíží, bolesti zad, migrény, kloubní potíže a mnoho dalších. Pomáhá při léčbě chronických i akutních onemocnění, ale i v těhotenství.

Při první návštěvě provádíme diagnostiku reflexních plošek, poté následuje nepřímé a přímé uvolnění krční páteře a následně uvolnění celých zad. Přitom dochází k podpoře a obnovení toku energie, lymfy i krve.

Na závěr následuje obecné doporučení.

zpět

 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.