Skořicový anticelulitidní zábal

Skořice obsahuje unikátní přírodní silice, které vedou ke zvýšenému prokrvení a prohřátí pokožky.
Skořicový krém se nejprve vmasíruje na problematické partie, pevně zafixuje fólií a nechá se působit.

Skořicové zábaly výtečně odstraňují celulitidu, zmenšují objem stehen a zadečku. Silice obsažené ve skořici způsobujílokálně zvýšené prohřátí a prokrvení na oššetřeném místě. Tím se zlepší proudění lymfy a lépe se odplavují škodliviny z těla.

Je nutné dodržovat pitný režim a nevystavovat se 48 hod. před a po masáži slunečnímu záření ani soláriu. K prodloužení účinku je vhodné po masáži ponechat krém alespoň 6 hod. bez dalšího mytí.

Při pravidelné aplikaci termoaktivního skořicového zábalu se
  • urychlí spalování podkožního tuku
  • nastane úbytek objemu na problémových partiích
  • pokožka je pevnější a pružnější
  • mizí celulitida
Účinky skořicového anticelulitidního zábalu lze umocnit kombinací s přístrojovou lymfodrenáží.

Detoxikace

Každý člověk je neustále ovlivňován různými jedy a toxiny z vody a z potravy, prachem a smogem ze vzduchu. Není před tím v naší civilizaci úniku. Tělo má přirozené mechanismy jak jedy z těla vyloučit a detoxikovat se. Játra, ledviny, střevo, plíce a kůži pracují, aby naše tělo uchránili. Zátěž z okolního prostření je však dnes tak velká, že člověk musí tělu pomoci to zvládnout. To lze udělat jednak správnou životosprávou, zvláště s důrazem na vhodnou volbu potraviny a nápojů, a také užívání vhodných doplňků stravy.

Zdraví z přírody

Zdraví těla je odrazem stavu duše. Nic co se nám děje není náhoda. Nemoc nám často připomene, co je v našem životě důležité. Proto je nutné, abychom dlouhodobě o své zdraví dbali a podporovali ho i tím, že mu dodáme látky, kterých se mu nedostává. Buď proto, abychom předešli zdravotním problémům nebo pokud již zdravotní problémy máme, abychom tělu pomohli se vrátit ke stavu draví. Z internetového e-shopu prozdravi.cz jsme vám vybrali ty nejúčinnější a osvědčené prostředky.

Slovně řízená relaxace (jóga nindrá)

Mnoho lidí má problémy, protože neumí odpočívat. Prvním krokem, kterým pro sebe můžete udělat, je najít si pravidelně čas, který je vyhrazen pouze pro vás. Začleňte si tento čas pevně do svého časového plánu. Ostatní nechte na nás.

Relaxace a relaxační techniky mají člověku poskytnout uvolnění těla i mysli. Odvedením pozornosti od vnějšího světa a jejím nasměrováním na tělo a posléze mysl zažijeme pocit, že jsme zcela volní, nezávislí na svém těle.
Je to jiný pocit uvolnění než ve spánku, protože se tak děje vědomě. Po spánku se můžeme cítit unavení a neodpočinutí.

Po relaxaci je člověk uvolněný fyzicky i psychicky a je i výkonnější
. Dokonce potřebuje mnohem méně spánku, a přesto je vitální a dobře naladěný.Prozdravi.cz

Křišťálová masáž obličeje

Křišťálová masáž obličeje

Nezapomenutelný zážitek. Vyhlazující a energetická masáž obličeje, krku a dekoltu čistými křišťály výrazně rozzáří pleť, vyhladí stávající vrásky a zanechá pocit nové energie a dobré nálady. Masáž se provádí se dvěma masážními tyčinkami z přírodního křišťálu. Masážní tyčinky se přikládají na akupresurní body a tím je docíleno drenážního efektu a detoxikace.

Masáž účinně vyhlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu, podporuje elasticitu pleti, zpevňuje kontury obličeje, aktivuje kolagenové syntézy a tím se zjemňuje vrásky. Masáž také stimuluje tvorbu endorfimu a podporuje detoxikaci organismu. Pleť je po masáži krásná a

Proč používáme křišťály?

Křišťál se skládá z křemíku, kyslíku a vody, je to bezbarvá transparentní verze křemene. V dávných dobách mnoho lidí věřilo, že je nošení krystalu křemene dobré pro zdraví a duševní zdar. To že křišťál člověku pomáhá může být způsobeno tím, že lidský organismus, když jsme zdraví a  vyrovnaní, vibruje na stejné energetické úrovni a stejné frekvenci jako křišťál. Když jsou naše energie nevyrovnané může nám křišťál navrátit rovnováhu.

Napsali o nás v MF Dnes 28. 2. 2011

Wellnes je velmi frekventovaný výraz. Ale každý si pod ním přestavuje něco jiného. V MF Dnes se nad tímto tématem zamýšleli a potěšilo nás, že jsme se mohli k tomu tématu také vyjádřit.  
Podrobnosti

Partnerská masáž

Můžeme vás naučit, jak poskytnout vašemu partnerovi masáž.
Zeptejte se nás na detaily této služby.
Podrobnosti

Proč detoxikovat?

Správnou detoxikací se čistí příslušné orgány, zlepší se krevní a lymfatická cirkulace a odplavením kyselých látek se zvýší alkalické pH krve, čímž se podpoří funkce imunitního systému, uvolní se svalové napětí a zlepší se hybnost kloubů.

Křištálová masáž obličeje a dekoltu

Nezapomenutelný zážitek.
Vyhlazující a energetizující masáž obličeje, krku a dekoltu čistými křišťály výrazně rozzáří pleť, vyhladí stávající vrásky a zanechá pocit nové energie a dobré nálady. Masáž se provádí se dvěma masážními tyčinkami z přírodního křišťálu. Masážní tyčinky se přikládají na akupresurní body, a tím je docíleno drenážního efektu a detoxikace.

Masáž účinně vyhlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu, podporuje elasticitu pleti, zpevňuje kontury obličeje, aktivuje kolagenové syntézy a tím se zjemňuje vrásky. Masáž také stimuluje tvorbu endorfimu a podporuje detoxikaci organismu. Pleť je po masáži krásná.


Proč používáme křišťály?

Křišťál se skládá z křemíku, kyslíku a vody, je to bezbarvá transparentní verze křemene. V dávných dobách mnoho lidí věřilo, že je nošení krystalu křemene dobré pro zdraví a duševní zdar. To, že křišťál člověku pomáhá může být způsobeno tím, že lidský organismus, když jsme zdraví a vyrovnaní, vibruje na stejné energetické úrovni a stejné frekvenci jako křišťál. Když jsou naše energie nevyrovnané může nám křišťál navrátit rovnováhu.

Vitality na ČT 1 - Nevzdávej to!

Když jsme hledali novou masérku pro naše studio, oslovila nás Česká televize, zda by mohla natáčet výběr pracovníka na toto místo. Dvě kandidátky paní Jarka (49) a Květa (25) prošly zkouškou, jenž se skládala z toho co ovládaly (klasická masáž, lávové kameny a Dornova metoda), ale dostaly i úkoly s nimiž by se musely poprat pokud by u nás začaly pracovat (zábal v banánových listech, čokoládová masáž, křišťálovou masáž obličeje a další procedury). Jak byly šikovné? Která z nich uspěla a budete se s ní setkávat, pokud nás navštívíte? To vše bylo k vidění na ČT 1 ve čtvrtek 24. 6. 2010 v 17.30. Informace o pořadu a možnost přehrát si ho ze záznamu najdete zde.
Kamera jede ...

Kamera jede ...

Režisér David Bonaventura se štábem

Režisér David Bonaventura se štábem

Rada od zkušené masérky

Rada od zkušené masérky

Detailní záběr

Detailní záběr

Nemoci A - G

A A B C  D, E, G
Afty Alzeimer Bércové vředy  Candida Deprese
AIDS Anémie Bolesti hlavy Celiakie Diabetes
Akné Angína Bolesti zad Cévy Dna
Alergie Angína pektoris Borelióza Crohnova choroba Ekzém
Astma Ateroskleróza Bradavice Cukrovka Epilepsie
Alkoholismus     Atopický ekzém   Cysty Gynekologické výtoky

Dárkové poukazy

Jedním z nejkrásnějších dárků je věnovat slastnou chvilku pohody. K tomu můžete využít naše dárkové poukazy. Poukaz lze buď zakoupit na recepci či požádat o zaslání poštou.

Pokud si přejete poukaz zaslat, napište nám e-mail. Po připsání částky za masáž či hodnotu, kterou chcete věnovat na účet 107-2191780247/0100 vám dárkový poukaz odešleme na vámi požadovanou adresu. Za zaslání si účtujeme 30 Kč.

Jak detoxikovat?

Odborníci doporučují netoxikovat minimálně 2x točně zhruba po dobu 3 měsíců. Při detoxikaci je vhodné jíst lehká, netučná jídla, jíst střídmě, častěji, ale malé porce a více pít a konzumovat více čerstvé zeleniny i ovoce na úkor masa. Pitný režim by měl představovat minimálně 2 - 2,5 litru tekutin denně, aby se vypláchly ledviny a močové cesty. Důležitý je také zvýšený příjem antioxidantů do organismu. Antioxidanty jsou látky neutralizující účinek volných radikálů, svou činností přispívají k ochraně imunitního systému.

Vitality v ČRo - Masáže proti celulitidě

Ve středu 19.1.2011 po 10. hodině byla v Rozhlasové Apatyce řeč o tom, jak začít zdravě žít a očistit organismus od škodlivých látek. Hosty pořadu byla majitelka Centra správné výživy a zdravého životního stylu Mgr. Jiřina Kubcová a Zdeňka Kulhánková – majitelka Denních lázní Vitality. Přehrát pořad, kde zabrousíme na lymfodrenáže, pitný režim, anticelulitidové masáže, cvičení na vibrační plošině a další "lahůdky" si můžete přehrát ZDE. Milou hostitelkou a moderátorkou je Jitka Slezáková.

Nemoci CH - L

CH I, J K K L
Chlamydie Impotence Kandidóza Kouření Ledvinové kameny
Cholesterol         Imunita Klimakterium Krev a krvetvorba Ledviny a močové cesty
Chrápání Infarkt Klíště Krevní tlak vysoký Leukémie
Chřipka Inkontinence Klouby-artróza Krevní tlak nízký Lupénka
Chudekrevnost Ischias        Klouby-artritida Krvácení z nosu  
  Játra Kocovina Křeče  
  Jizvy Kondylomata Křečové žíly  
    Kosti Kůže, vrásky  
      Kvasinky  

Masáže na fakturu

Pro zaměstnance, kteří chtějí částku z FKSP využít na regeneraci vystavíme fakturu. 

Co se stane pokud nebudeme detoxikovat?

1. fáze: Vylučovací – vylučování jedů nastává přirozenou cestou.
2. fáze: Reakční = zánět. Tělo si vytvoří „oheň“ v němž chce jedy spálit.
3. fáze: Ukládání – jedy se ukládají v mezibuněčném prostoru - tukové vrstvy, žlučníkové a ledvinové kameny, cysty, polypy, nárůstky, tumorky atd. Zde je ještě organismus schopen obrany, nedochází k poškození buněk, jedy se dají z těla vyloučit. Trvá-li příjem škodlivin do těla dlouho, pak jedy překročí jistou biologickou hranici a proniknou do buněčného prostoru, kdekoliv v těle a vyberou si obvykle ten orgán, který je nejvíce přetěžován. Pak již hovoříme o chronické nemoci.
4. fáze: Jed proniká do buňky a narušuje postupně její vnitřní strukturu. Pokud uvedený stav pokračuje dále, organismus není schopen sám překonat léčivý proces, posunujeme se další fáze.
5. fáze: Degenerativní – stálé působení jedů způsobuje degeneraci orgánů. Již hovoříme o artróze, skleróze, osteoporóze… To je již kousek k poslední fázi.
6. fáze: Destruktivní – objevují se různé zhoubné nádory apod.


Informace čerpány z článku Detoxikace

Vitality v ČRo Pardubice - Rozhlasová apatyka (prosinec 2009)

Již vícekrát jsme byli pozváni Českým rozhlasem Pardubice do pořadů týkajících se zdraví a životního stylu.
Po vánocích, o který tradičně bývá málo pohybu a hodně jídla jsme si povídaly s Jirkou Hajdou o důležitosti péče o tělo a duši. Záznam pořadu z 30. 12. 2009, týkající se příznivého vlivu masáží na zdraví, si můžete poslecnout zde.

Nemoci M - P

M N O P P
Mandle Nádory Obezita Pálení žáhy Popáleniny
Menopausa Nadýmání Oči Paradentóza Poruchy erekce
Menstrulace Nachlazení Opar Paraziti Poúrazové stavy
Migréna Nechutenství Osteoporóza Parkinson Premenstrulační syndrom
Mononukleóza Neplodnost Otoky Plíce Prostata
Mozek, paměť Nespavost   Plísně Průdušky
Mozková mrtvice     Plynatost Průjem
Mykóza     Pocení Překyselení organismu
Myomy     Pohlavní choroby  

Vitality v ČRo Pardubice - Rozhlasová apatyka

3. 3. 2010 jsme znovu byly hosty pořadu Rozhlasová apatyka. Řeč byla o lymfatických masážích, ručních i přístrojových. O funkci lymfatického oběhu ve vztahu ke správnému fungování těla. O redukci váhy s přispěním masáží, zábalů, životosprávy a cvičení.
Záznam si můžete poslechnout zde.

Nemoci R - Ž

R S Š, T, U V, Z Z, Ž
Rakovina Slezina Štítná žláza- hyperfunkce Viróza Zápal plic
Revma Slinivka Štítná žláza-hypofunkce Vlasy,nehty Zapomětlivost
Rýma Sluch Štítná žláza - zvětšení Vši Zrak
  Srdce Toxoplasmóza Zácpa Zuby
  Stres, nervozita Trávení Zánět dutin Žaludeční vředy
  Střeva Únava Zánět močových cest Žaludek
  Střevní infekce Úrazy Zánět průdušek Žíly
  Svaly Ústa Zánět středního ucha Žloutenka
  Světloplachost Uši Zánět střev Žlučník
    Uzliny Zapáchající dech Žlučové kameny

Vitality v ČRo Pardubice - Máme hosty

V pořadu Máme hosty jsme si s moderátorkou Jitkou Slezákovou povídaly p důležitosti relaxace. Například o masáži Tokoriky z Fidžijských ostrovů, která ve vás navodí pocit letní dovolené u moře. Nevěříte? Masáž pomocí nahřátých mušlí dokreslená šuměním moře je ideální pro dny, které mají k tropickým teplotám daleko. Záznam z vysílání ve čtvrtek 17.6.2010 po 10. hodině najdete zde.
 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.