Nedávno jsem u vás využila služby, masáž lávovými kameny, která byla naprosto nepopsatelně krásná :) Děkuji pí. Horákové, má zlaté ruce a vám za možnost prožít si nenahraditelné chvilky. Jistě si objednám brzo další perličku mezi nabízenými procedurami.

Jana V.

Do Vitality studia chodím pravidelně od září, převážně na Shiatsu masáž, která přináší blaho nejen mému tělu, ale i duši. Nejednou mi pomohla od bolesti ramene a příjemný vnitřní pocit si po masáži užívám několik dní. Vřele doporučuji, prostředí je velice milé a paní masérka Havelková je úžasná.

Romana B., 44 let

Masáž jsem dostal jako dárek. Byl to opravdu úžasný, uvolňující zážitek, nečekal jsem, že to člověka tak nabije a uvolní. Poznal jsem, že to není záležitost pouze pro naše rodiče, ale i pro moje vrstevníky. Sám jsem již masáž doporučil všem, kteří chtěli udělat někomu radost nevšedním překvapením a povedlo se.

David Š., 20 let

Absolovali jsme s partnerkou partnerskou masáž a byli jsme příjemně překvapeni, především profesionalním přístupem masérky, s jakou trpělivostí a péči k nám přistupovala. Prostředí a hudba na mě působilo taktéž velmi příjemně. Vřele doporučuji všem ostatním, kteří mají rádi orginalitu, zážitky a praktičnost.

David H., 29 let

S Vašimi službami jsem velice spokojená, vždy se k Vám ráda vracím a všude Vás doporučuji.

Alena H., 51 let

Ráda bych se u Vás opět objednala na duo masáž lávovými kameny. V loňském roce jsme tuto masáž absolvovali a po pravdě neznáme nikoho lepšího. Takže bychom si rádi příjemný zážitek zopakovali. Opravdu jsme byli oba, můžu mluvit i za partnera, spokojeni, ba přímo nadšeni.

Markéta M.

Objednejte si termín pro svoji masáž!
Dárkový poukaz
Čokoládová masáž
Vitality Spa   |  Poradna

Poradna – zeptejte se nás!

Naším cílem je pomoci vám, je-li to v našich silách. Masáže nejsou všemocné, ale vyplatí se je vyzkoušet dřív, než začnete brát hory prášků proti bolesti, anebo se váš stav zhorší natolik, že budete potřebovat dlouhodobou péči lékařů. Nedejte šanci bolesti nebo depresím, aby ovládaly váš život. Pokud potřebujete něco vědět o masážích, regeneračních technikách, pokud se chcete poradit o zdravotním stavu, napište nám. Pokud nebudeme vědět odpověď sami, zeptáme se našich spolupracujících lékařů, fyzioterapeutů, výživových poradců a dalších specialistů. Sami si zvolíte, zda máme odpovědět pouze vám nebo zda můžeme váš dotaz (anonymně) zveřejnit na našem webu vč. naší odpovědi.

Na váš dotaz odpovíme hned, jakmile to bude možné. Všechny položky formuláře jsou povinné, musíte je vyplnit, jinak nepůjde formulář odeslat. S vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu se zákonem.
Ano, chci zveřejnit vaši odpověď zde, aby pomohla i ostatním poslat dotaz

Jakou masáž zvolit?

01. listopadu 2013
Ráda bych objednala pro svého 44letého partnera masáž na jeho bolesti a celkové uvolnění. Jen nevím jakou. Jedná se o velmi silné bolesti zad,které vystřelují do ruky. Ruku úplně nemůže natáhnout. Bolesti má velké hlavně v noci, Usíná až nad ránem. Jeho povolání je řidič kamionu. Děkuji za Vaši odpověď. Eliška

Omlouvám se, že na váš dotaz odpovídám až teď, v poradně nejsou dotazy tak časté, tak jsem se nějak zapomněla podívat. Vašemu partnerovi bych určitě doporučila zkusit Dornovu metodu, www.dornova-metoda.cz, tam se dozví vše, co to obnáší. Masáž by vašemu partnerovi vzhledem k potížím, které popisujete nepomohla. Je třeba nejprve tělo srovnat. Pokud se bude chtít objednat k nám do Vitality Spa, je na lépe s námi komunikovat pres email, pokud masírujeme, nemůžeme zvedat telefon. Přeji hodně štěstí vám i vašemu partnerovi Jana Havelková


Dornova metoda

25. května 2012
Chtěla bych se zeptat, zda by pomohla Dornova metoda mému otci, kterému je 63 let. V 18ti letech mu byla amputována levá noha nad kolenem. V současné době trpí, asi i vlivem dlouholetého "vykřivování" při chůzi, velkými bolestmi nejen zad, ale i velkou bolestí kolene na zdravé noze, kde mu byla diagnostikována artróza 2. stupně. Ráda bych mu nějak pomohla. Děkuji za jakoukoliv radu. Alena J.
Dobrý den, nejlépe by bylo, kdyby jste ke mě otce objednala, třeba jen na klasickou masáž zad a já bych s ním jeho problémy konzultovala. Zkusili bychom najít nějaké řešení. Těžko mohu v tomto případě něco doporučit bez osobního kontaktu. Určitě, pokud se rozhodne, nějaké řešení najdeme, aby se mu ulevilo. Děkuji za váš zájem a dotaz. Zdravím a přeji krásné letní dny Jana Havelková, masérka

Dornova metoda

21. května 2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak často se musí opakovat Dornova metoda a po jaké době. Děkuji
Dobrý den, Dornova metoda je u nás rozdělena na dvě návštěvy v rozmezí 10-14 dnů. Při první se cvičením srovná délka končetin, ošetří se kolena, kotníky , prsty na nohou a oblast bedroky-čelního skloubení. Při druhé se vše zopakuje a rovnají se obratle po celé délce páteře a krku, ramena, lokty, zápěstí, prsty na rukou. Nedílnou součástí každé terapie je úvodní Breusseova masáž třezalkovým olejem, rozvolňující meziobratlové plotýnky. Klient se naučí nenáročné 5 minutové cvičení, které je nutné provádět každodenně doma, dostane ještě další doporučení dle individuelní potřeby. Bez každodenního cvičení je Dornova metoda neúčinná. Jedná se o opravdu velmi účinnou metodu, ze zkušeností mohu potvrdit, až překvapivě účinnou. Děkuji za váš dotaz, zdravím Jana Havelková.

Doba trvání částečné klasické masáže

16. května 2012
Dobrý den, zajímalo by mne, jak dlouho trvá klasická částečná masáž. Děkuji, AH
Dobrý den, klasická masáž částečná trvá 30 min. Klasická masáž celková 60min, více se dozvíte na našich stránkách v ceníku, ten je platný od 1.4.2012.

Poukázky Multi ticket

16. května 2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné u vás platit poukazy Multi Ticket? Děkuji, Petra Hrubcová
Bohužel, od 1.4. 2012 těmito poukázkami, ani žádnými jinými v našem studiu platit nelze. Zdraví Jana Havelková

 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.