Masáž, která uspokojí i nejnáročnější klienty, která spolehlivě zbaví tělo chronické únavy a nabije ho energií, masáž účinná při boji s depresemi a stresem, prospěšná i při bolestech zad a kloubů. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje blokaci důležitých bodů na meridiánech a tím zajistí optimální proudění energie v těle.

Předností masáže je, že kombinuje několik faktorů – speciální masážní techniky a teplo vycházející z vulkanických kamenů, které přechází do ztuhlých svalů. Tím se dokonale uvolní mysl i tělo a zbavíte se stresu a napětí. Mimořádná účinnost této masáže spočívá ve specifických vlastnostech lávových kamenů. Nejenže výborně akumulují teplo, ale zároveň s teplem uvolňují do těla i některé anionty kovů. To přispívá k rychlé regeneraci tkání. Kameny mají také mimořádně silnou energetickou vibraci.

Pro zvýšení efektivnosti masáže se používají zahřáté oleje. I pro tuto masáž platí důležitost dodržování pitného režimu, který přispívá k odplavení toxických látek z těla.