Vitality Spa   |  O nás   |  Otevírací doba

Otevírací doba a objednávky

Otevírací doba:
Pondělí – Neděle 9.00 – 19.00

Od 1. května 2013 nás najdete na stejné adrese, avšak v nových prostorách. Pokud vstoupíte z ul. 17. listopadu půjdete po schodech do 1. patra dle značení.

Vchod se nachází před podjezdem na Chrudim (po levé ruce směřujete-li z města - naproti parkovišti). Dveře z ulice jsou žlutě lemovány.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Chcete-li koupit dárkový poukaz nebo se objednat, je lepší napsat předem e-mail. Napište svůj požadavek a my vás budeme kontaktovat zpět. Pokud nezvedáme telefon nebo neotvíráme, je to proto, že masírujeme.

Objednávky můžete udělat

Příchod na masáž

Součástí vaší první návštěvy bude krátký rozhovor o vašem zdravotním stavu, aby masérka zvolila ideální postup, který vám přinese radost i úlevu od případných obtíží.

Pokud máte otázky ohledně procedury, kterou jste si vybrali, určitě se na všechno zeptejte, abyste v průběhu masáže byli co nejvíce uvolnění a nemuseli věnovat myšlenky ničemu jinému než relaxaci.

Zrušení návštěvy

Pokud se nemůžete ze závažných důvodů ve sjednanou dobu dostavit, co nejdříve nás o tom prosím telefonicky informujte (tel. 605 124 935). Jedním ze závažných důvodů je vaše onemocnění. Kontraindikace najdete zde.
 
 
up
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.