Masáže pro těhotné jsou velmi specifické.

Těhotenství je přirozený, ale pro organismus ženy zatěžující proces. Krásné okamžiky čekání na miminko může budoucí mamince, zvlášť s postupujícím těhotenstvím a přibývajícími kilogramy, někdy kazit bolest v zádech nebo otékající nohy.

Speciálně vyškolené masérky vám od těchto potíží mohou pomoci, anebo vám mohou aspoň zlepšit náladu díky masáži speciálně sestavené pro těhotné ženy. Jemné tahy v kombinací s aromaterapií vás uvedou do relaxačního stavu, který bude příjemný vám i vašehu miminku.

Pro většinu (nebo téměř všechny masážní techniky je těhotenství kontraindikací). Jsme vyškoleni speciálně vyškoleni a proto můžeme poskytnout i budoucím maminkám tuto uklidňující terapii.
Tato velmi jemná a speciálními tahy prováděná masáž zmírňuje nepříjemné fyzické pocity, k nimž v těhotenství dochází. Dají se eliminovat jizvy na napjaté kůži (strie), zmírňuje zachycování tekutin v těle (otoky nohou a rukou), uvolňuje se stres a napětí ve svalech, zmírňuje se bolest v kloubech způsobená vyšší hmotností.

Při této jemné masážní technice se používají přírodní oleje, a tím se uplatňuje i složka aromaterapie. Připravíme vám příjemné prostředí, kde za doprovodu relaxační hudby pocítíte naprostý stav klidu a bezpečí.

S rostoucím bříškem je nadměrně namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v křížové oblasti, což má za následek bolesti zad. Odstraňovat napětí ve svalech v celé oblasti zad a šíje je možné jemnými hmaty, které svalstvo uvolňují a prokrvují. K podpoře krevního oběhu, snižování možnosti otoků, křečí a k prevenci křečových žil, se používají hladké a plynulé hmaty v oblasti kotníků, předních partií lýtek a stehen. Jemná masáž bříška je velmi uklidňující pro maminku i její dítě a pomáhá zmírňovat pocity napětí v těchto partiích.

Masáž je možno obohatit pro větší relaxaci také masáží hlavy.